Ezen az oldalon a szabályokról és a pontozásról lesz szó.

Leírás

A tippeléshez először regisztrálni kell az oldalra, ehhez meg kell adni egy felhasználó nevet, jelszót valamint egy valódi email címet. Ha elfelejted, akkor lehet újat generáltatni, vagy kérni egy új jelszót.

Tippelés

A mérkőzésekre pontos végeredménnyel kell tippelni. Az első mérkőzés kezdete előtt negyed óráig lehet a tippeket megtenni, valamint ugyanaddig van lehetőség módosítani azokat. Az időpont a szerver órájához van igazítva, ami pár perces eltérésben lehet a valóshoz.

Pontozás

A csoport meccseken a pont számításába a végeredmény számít bele. Az egyenes kieséses szakaszban NEM a normál játékidő számít bele, a hosszabbítás valamint a tizenegyes rúgások góljai fognak beleszámítani.
Tehát ha a pont számításakor a végeredmény számít!

A pontok számítása az alábbi módon történik:

TOTÓ: ha csak a győztest találod el, vagy természetesen a döntetlent. (pl.: mint a totóban 1, 2, X)

TELITALÁLAT: ha pontos végeredményt találod el. (ide úgy gondolom nem kell példa)

GÓL BÓNUSZ: ha az egyik csapat által rúgott gólok számát találod el. (pl.: 3-2 lett a végeredmény, te pedig 3-1 -re tippeltél,
vagy ha 3-2 lett a végeredmény, te pedig 0-2 -re tippeltél)

GÓL KÜLÖNBSÉG BÓNUSZ: ha eltalálod a gólkülönbséget.(pl.: 3-1 lett a végeredmény, te pedig 2-0 -ra tippeltél)   (döntetlennél nem jár!)

A GÓL BÓNUSZ és a GÓL KÜLÖNBSÉG BÓNUSZ PONTOK, TELITALÁLAT esetén nem kaphatóak pluszban!

pontok
totó 2
telitalálat 3
gól bónusz 1
gól különbség bónusz 1

Pontegyezésnél

Ha pontegyezés fordul elő, akkor a következő alapján történik a rangsorolás (nyilván ez az első helyezésnél érdekes):